Ve středu 9. června proběhla v Hospůdce Na Salaši akce „Společně na pivo“. Vyzvali jsme občany k setkání a diskutovali s nimi o jejich pohledu na dění v Kunvaldě, o tom, co je trápí, co tu mají rádi, co by si přáli změnit a co naopak zachovat. U čtyř pracovních stolů padala velká spousta nápadů a návrhů, se kterými budeme dále pracovat při sestavování našeho volebního programu.

Zajímavou zkušeností bylo vytvoření pocitové mapy Kunvaldu, do které mohli občané například zaznamenat, kde se v Kunvaldě cítí dobře, na jaké místo by vzali návštěvu nebo kde je naopak potřeba něco zlepšit.

Atmosféra byla vstřícná a příjemná, oceňujeme všestranné slušné jednání i přijetí všech názorů.

Uvědomujeme si, že obec je tvořena především jejími obyvateli a měla by se snažit vyslyšet jejich potřeby a přání. Proto jsme rádi, že přišlo tolik spoluobčanů, kteří se zapojili do diskuse. Děkujeme, že si s námi povídáte i při náhodných setkáních.

Pokud nás podpoříte a dáte hlas naší kandidátce, rádi bychom pořádali pravidelná neformální setkání, kde můžeme společně probírat dění v Kunvaldě. Na názoru každého záleží, protože, více hlav – více ví. Spolupráce je jednou z našich priorit.

Děkujeme všem, kteří přišli. Děkujeme Hospůdce Na Salaši za poskytnutí prostor.

Pokud nám chcete cokoliv sdělit, probrat s námi nějaké téma a neměli jste možnost se zúčastnit středečního setkání, budeme rádi, když nám Vaše podněty napíšete prostřednictvím emailu, facebookové zprávy nebo třeba zprávou přes Instagram. Vaše náměty budou brány jako důvěrné.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a na další setkání!

Za Společně za rozvoj Kunvaldu Anna Dlabková