MUDr. Jana Šilarová

MUDr. Jana Šilarová
Jana prožila své dětství v Žamberku. Ke Kunvaldu měla již v té době blízký vztah, často tu trávila prázdniny u prarodičů. Po ukončení studia na lékařské fakultě pracovala jako dětská lékařka v nemocnici v Ústí nad Orlicí, poté na jednotce intenzivní a resuscitační péče Dětské kliniky FN Olomouc. Anonymita velkoměsta ale nebyla nic pro ni a stále ji to táhlo na venkov, a hlavně zpět na východ Čech. Přesunula se tedy blíže domovu a zastávala funkci primářky dětského oddělení nemocnice v Litomyšli. Po narození dcery opustila nemocniční prostředí a dokončila specializaci v oboru alergologie a klinické imunologie. V tomto oboru nyní pracuje v ambulantní péči v Albertinu v Žamberku, Ústí nad Orlicí a v Lanškrouně.
Jana vždy toužila po vlastním bydlení se zahradou, která je jejím velkým koníčkem. Když se od přátel dozvěděla o stavební parcele v Kunvaldě, bylo rozhodnuto. Žije v blízkosti Orlických hor, v místě s nádhernou přírodou, kde může trávit volný čas turistikou i během, lyžováním i setkáváním s dobrými přáteli.
Jana si přeje žít spokojeně v pěkném a fungujícím místě a jako velmi pečlivý a důsledný člověk chce pomoci svou prací pro rozvoj městyse a tím ke spokojenosti všech jeho občanů.